چي منه با تاکيد بر احترامي که براي حريم شخصي کاربران قائل است، براي خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخي امکانات وب‌سايت اطلاعاتي را از کاربران درخواست مي‌کند تا بتواند خدماتي امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتي مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌هاي چي منه قانوني و مبتني بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد و طي فرايند خريد، فاکتور رسمي و بنا به درخواست مشتريان حقوقي گواهي ارزش افزوده صادر مي‌شود، از اين رو وارد کردن اطلاعاتي مانند نام و کد ملي براي اشخاص حقيقي يا کد اقتصادي و شناسه ملي براي خريدهاي سازماني لازم است. يادآوري مي‌شود آدرس ايميل و تلفن‌هايي که مشتري در پروفايل خود ثبت مي‌کند، تنها آدرس ايميل و تلفن‌هاي رسمي و مورد تاييد مشتري است و تمام مکاتبات و پاسخ‌هاي شرکت از طريق آنها صورت مي‌گيرد.

بنابراين درج آدرس، ايميل و شماره تماس‌هاي همراه و ثابت توسط مشتري، به منزله مورد تاييد بودن صحت آنها است و در صورتي که موارد فوق به صورت صحيح يا کامل درج نشده باشد، چي منه جهت اطمينان از صحت و قطعيت ثبت سفارش مي‌تواند از مشتري، اطلاعات تکميلي و بيشتري درخواست کند.
مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد کنند و چي منه تنها براي ارسال همان سفارش، از اين اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنين چي منه ممکن است براي ارتباط با مشتريان، بهينه‌سازي محتواي وب‌سايت و تحقيقات بازاريابي از برخي اطلاعات استفاده کند و براي اطلاع‌رساني رويدادها و اخبار، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، براي اعضاي وب‌سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل‌ها و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه چي منه را در پروفايل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ي موافقت ضمني با دريافت ايميل‌ها و پيام‌ها و سلب حق اعتراض مي‌باشد.

چي منه ممکن است نقد و نظرهاي ارسالي کاربران را در راستاي رعايت قوانين وب سايت ويرايش کند. همچنين اگر نظر يا پيام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصاديق محتواي مجرمانه باشد، چي منه مي‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده براي پيگيري قانوني استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سايت چي منه، حق ويرايش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به چي منه اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب مي‌نمايند.

در نظر داشته باشيد که ساعت کاري فروشگاه اينترنتي "چي منه" همه روزه از ساعت 8صبح تا ساعت 10شب مي باشد. چنانچه شما خارج از اين ساعات سفارش خود راثبت کنيد، صبح روز بعد سفارش شما پيگيري و ارسال خواهد شد.

سفارشات بالاي مبلغ 40هزار تومان با پيک رايگان تحويل شده و براي سفارشات کمتر از اين مبلغ، 2هزار تومان هزينه پيک دريافت ميگردد.
بايد تاکيد شود که حفظ و نگهداري رمز عبور و نام کاربري بر عهده کاربران است و لذا براي جلوگيري از هرگونه سواستفاده احتمالي، کاربران نبايد آن اطلاعات را براي شخص ديگري فاش کنند. در صورتي که کاربر شماره همراه خود را به فردي ديگر واگذار کرد، جهت جلوگيري از سواستفاده يا مشکلات احتمالي کاربران بايد شماره موبايل خود را در پروفايل تغيير داده و شماره جديدي ثبت نمايند.

مسئوليت هرگونه خسارت احتمالي که ناشي از عدم رعايت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا عليه چي منه را از خود سلب مي‌کند. چي منه هويت شخصي کاربران را محرمانه مي‌داند و اطلاعات شخصي آنان را به هيچ شخص يا سازمان ديگري منتقل نمي‌کند، مگر اينکه با حکم مقام قضايي يا اداري صالحه يا طبق قوانين و مقررات رايج کشور موظف باشد در اختيار مراجع ذي‌صلاح قرار دهد.در اين موارد هيچ گونه مسئوليت قانوني مبني بر جبران خسارت براي چي منه وجود ندارد و کاربران با اعلام رضايت خود در استفاده از خدمات وب سايت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنين بدين وسيله به اطلاع کاربران رسانده مي‌شود که چي منه همانند ساير وب‌سايت‌ها از جمع‌آوري IP و کوکي‌ها استفاده مي‌کند، اما پروتکل، سرور و لايه‌هاي امنيتي چي منه و روش‌هاي مناسب مديريت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل مي‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسي‌هاي غيرقانوني جلوگيري کند. طبيعتا مسئوليت هرگونه سواستفاده به شخص يا اشخاص متخلف مربوط بوده و چي منه حق اعتراض و پيگيري را از طريق قانوني بنابر صلاحديد خود محفوظ مي‌دارد.

در صورتي که تمايلي به دريافت ايميل‌ها و خبرنامه‌هاي چي منه نداريد، مي‌توانيد بر روي کلمه لغو عضويت در انتهاي صفحه ايميل کليک کنيد.
چي منه براي حفاظت و نگهداري اطلاعات و حريم شخصي کاربران همه توان خود را به کار مي‌گيرد و اميدوار است که تجربه خريدي امن، راحت و خوشايند را براي همه کاربران فراهم آورد.